Firma

O nas

Firma

STIXX Catering to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Warszawie. Nasze wyjątkowe kreacje jedzenia i napojów w połączeniu z nadzwyczajną obsługą to gwarancja spektakularnych eventów, które zaimponują Twoim Gościom bez względu na okazję.

Niezależnie od tego, czy masz spotkanie ze swoimi klientami, organizujesz kolację korporacyjną, warsztaty dla zespołu pracowników czy wprowadzenie produktu w Twoim biurze lub jednej z naszych lokalizacji - sprawimy, że będzie to okazja warta zapamiętania. Koncentrujemy się tylko na jednej rzeczy… chcemy przewyższyć oczekiwania naszych klientów!

Nie uznajemy kompromisów i wymagamy zachowania najwyższych standardów od naszego międzynarodowego zespołu szefów kuchni, managerów, kelnerów i barmanów, a także od naszych dostawców jedzenia, napojów oraz sprzętu.

Nasza pasja do jedzenia i rozległe kompetencje w zakresie globalnej gastronomii w połączeniu z naszym podejściem sprawiają, że wyróżniamy się na tle firm cateringowych na eventy korporacyjne.

STIXX Catering został założony w 2018 roku przez właściciela Mike de Mug, który obrał sobie za cel wyłącznie zapewnienie najwyższej jakości i najmodniejszego jedzenia, napojów oraz obsługi w branży cateringu korporacyjnego w Polsce.

Pomysł wprowadzenia STIXX Catering na rynek eventów korporacyjnych wyniknął z wielu zapytań, które otrzymywaliśmy od klientów, jako jedna z największych biznesowych restauracji w Warszawie - STIXX Bar & Grill. Bez zamiaru konkurowania z dostawcami masowych cateringów, STIXX Catering zapewnia jedynie cateringi na eventy dla 10 - 500 gości w przypadku kolacji zasiadanej oraz do 1000 Gości w przypadku pozostałych eventów.

Współpracujemy z naszymi klientami w celu dostarczenia kreatywnego, innowacyjnego i nowatorskiego designu jedzenia i napojów, gwarantując niesamowite doznania kulinarne - zarówno naszych klientów, jak również ich Gości.

Pracujemy jako partner największych organizatorów eventów i przestrzeni eventowych w Warszawie i możemy zapewnić także pełne przygotowanie eventu.