Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zasadami zbierania plików "cookies". Pokaż Zamknij
Eventy

Nasze korporacyjne

Organizacja imprez i eventów

Eventy stanowią kluczową część życia korporacyjnego. W STIXX Catering wiemy, jak przeobrazić zwykły event biznesowy lub przyjęcie w niezapomniane doświadczenie dla Twoich obecnych i przyszłych klientów.

Kompleksowa obsługa cateringowa, jaką zapewniamy to zaledwie pierwszy krok na drodze ku udanej i niezapomnianej imprezie. Naszą specjalnością w tym zakresie jest organizacja imprez cateringowych, w ramach której dostarczamy pełen catering wraz z zastawą stołową i sztućcami. Drugim jest profesjonalna obsługa baristyczna i kelnerska. Kolejne to lokalizacja, odpowiedni wystrój sali oraz dodatkowe atrakcje, które uświetnią Twoje przyjęcie podkreślając jego wyjątkowy charakter. Organizacja przyjęć na terenie miasta Warszawa oraz innych eventów wymaga odpowiedniego zaplecza. Tworzą je ludzie, którzy doskonale znają się na organizacji przyjęć, imprez plenerowych oraz innych eventów. Znajdziesz ich w STIXX Catering.

STIXX Catering oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę wydarzeń i imprez, w ramach której:

- Nasi Szefowie Kuchni zapewniają obsługę gastronomiczną wydarzenia – od przystawek i starterów, przez wykwintne dania główne oraz desery, aż po zimne płyty i ciepłe kolacje,

- Nasi Event Managerowie dbają o atrakcyjność i profesjonalizm wydarzenia – od przygotowania projektu eventu, przez dopilnowanie wszystkich czynności przygotowawczych, aż po czuwanie nad prawidłowym przebiegiem imprezy w tracie eventu,

- w zależności od preferencji Klienta zapewniamy odpowiednią przestrzeń eventową lub adaptujemy na potrzeby wydarzenia przestrzeń wskazaną przez Klienta,

- Nasi Kelnerzy, Kelnerki i Bariści przez cały czas trwania imprezy dbają o wygodę gości realizując wszelkie ich potrzeby i oczekiwania w zakresie serwowanych dań i napojów,

- zapewniamy dodatkowe atrakcje, dzięki którym eventy zorganizowane wspólnie z zespołem STIXX Catering na długo zapadają w pamięci gości.

Organizacja profesjonalnych eventów firmowych – na każdą skalę

Kameralne czy bogate w liczbę zaproszonych gości – STIXX Catering w pełni angażuje się w organizację każdego powierzonego nam wydarzenia. Niezależnie od tego, czy wydajesz kameralną kolację dla kliku lub kilkunastu osób w swoim biurze, czy przyjęcie dla kilkuset zaproszonych gości jesteśmy Twoim najlepszym wyborem.

W zależności od pomysłu i potrzeby możemy zorganizować niewielki przyjęcie w siedzibie Twojej firmy lub w jednej ze specjalnych przestrzeni "private dining", które oddajemy do dyspozycji Naszych Klientów. Możemy również zorganizować przyjęcie w zabytkowym budynku lub imprezę w plenerze. Jeśli zależy Ci na wykwintnej kolacji lub eleganckim poczęstunku dla gości, oferujemy organizację przyjęć cateringowych. Organizacja przyjęć cateringowych to wyjątkowa usługa, w ramach której koncentrujemy się przede wszystkim na poczęstunku – od przystawek, przez dania obiadowe, po wyszukane desery i ciepłe kolacje.

Bez względu na to, czy planujesz imprezę świąteczną, imprezę z przekąskami, przyjęcie koktajlowe, wielkie otwarcie, czy wprowadzenie produktu na rynek - zespół eventowy STIXX Catering dopnie wszystko na ostatni guzik na długo przed terminem imprezy, a w trakcie jej trwania zadba o to, żeby wszystko szło zgodnie z planem. Dzięki temu przed eventem oraz w jego tracie będziesz mógł się skupić na najważniejszym – swoich Gościach.

Wysoki poziom obsługi oraz przywiązanie do szczegółów są w naszej branży nieocenione. To im zawdzięczamy możliwość współpracy z wieloma renomowanymi firmami.

Organizacja imprez „szytych na miarę” Twoich oczekiwań

Dopasujemy nasze usługi dokładnie do Twoich oczekiwań i potrzeb. Działając jako przedłużenie Twojej marki dokładamy wszelkich starań, aby organizowany przez nas event był dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Perfekcjonizm jest tym, czego potrzebujesz i tym, co oferujemy! Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja imprez, które planujemy od lokalizacji, przez catering firmowy, po profesjonalną obsługę zaproszonych gości. Obsługujemy w tym zakresie zarówno eventy pod Warszawą, jak i organizujemy przyjęcia. Organizacja przyjęć to jedna z naszych specjalności. Organizujemy przyjęcia w formie bankietu z bufetem oraz przyjęcia zasiadane. Troszczymy się o oprawę muzyczną oraz przestrzeń do tańca.

Organizacja eventów Warszawa i okolice

Eventy organizowane na terenie miasta Warszawa to nasza specjalność. Szczycimy się bogatym doświadczeniem w zakresie organizacji dużych eventów korporacyjnych i firmowych. Nieobca jest nam również organizacja przyjęć i bankietów. Nasi Event Managerowie kreują eventy na najwyższym poziomie, które na długi czas zapadają w pamięci Gości. W zależności od pomysłu i wizji lokalizacją organizowanego eventu może być Warszawa lub dowolne miejsce pod miastem. Eventy na terenie miasta Warszawa i te pod miastem możemy zorganizować w formie eventów plenerowych oraz imprez pod dachem. W zależności od Twoich preferencji i potrzeb zajmiemy się kompleksową organizacją eventu lub tylko organizacją przyjęcia cateringowego. Organizacja przyjęć cateringowych odgrywa istotną rolę w naszej ofercie, dopełniając ją i sprawiając, że niezależnie od lokalizacji jesteśmy w stanie dostarczyć wykwintny catering na wszystkie eventy.

Eventy pod Warszawą? Organizacja przyjęć? Bankiety firmowe? Skontaktuj się z nami! STIXX Catering zorganizuje każdy event, dbając o najdrobniejsze szczegóły.