Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zasadami zbierania plików "cookies". Pokaż Zamknij
Eventy

Nasze korporacyjne

Organizacja imprez i eventów

Eventy stanowią kluczową część życia korporacyjnego. W STIXX Catering wiemy, jak przeobrazić zwykły event biznesowy lub przyjęcie w niezapomniane doświadczenie dla Twoich obecnych i przyszłych klientów.

Kompleksowa obsługa cateringowa, jaką zapewniamy to zaledwie pierwszy krok na drodze ku udanej i niezapomnianej imprezie. Drugim jest profesjonalna obsługa baristyczna i kelnerska. Kolejne to lokalizacja, odpowiedni wystrój sali oraz dodatkowe atrakcje, które uświetnią Twoje przyjęcie podkreślając jego wyjątkowy charakter.

STIXX Catering oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę wydarzeń i imprez, w ramach której:

- Nasi Szefowie Kuchni zapewniają obsługę gastronomiczną wydarzenia – od przystawek i starterów, przez wykwintne dania główne oraz desery, aż po zimne płyty i ciepłe kolacje,

- Nasi Event Managerowie dbają o atrakcyjność i profesjonalizm wydarzenia – od przygotowania projektu eventu, przez dopilnowanie wszystkich czynności przygotowawczych, aż po czuwanie nad prawidłowym przebiegiem imprezy w tracie eventu,

- w zależności od preferencji Klienta zapewniamy odpowiednią przestrzeń eventową lub adaptujemy na potrzeby wydarzenia przestrzeń wskazaną przez Klienta,

- Nasi Kelnerzy, Kelnerki i Bariści przez cały czas trwania imprezy dbają o wygodę gości realizując wszelkie ich potrzeby i oczekiwania w zakresie serwowanych dań i napojów,

- zapewniamy dodatkowe atrakcje, dzięki którym eventy zorganizowane wspólnie z zespołem STIXX Catering na długo zapadają w pamięci gości.

Organizacja profesjonalnych eventów filmowych – na każdą skalę

Kameralne czy bogate w liczbę zaproszonych gości – STIXX Catering w pełni angażuje się w organizację każdego powierzonego nam wydarzenia. Niezależnie od tego, czy wydajesz kameralną kolację dla kliku lub kilkunastu osób w swoim biurze, czy przyjęcie dla kilkuset zaproszonych gości jesteśmy Twoim najlepszym wyborem.

W zależności od pomysłu i potrzeby możemy zorganizować niewielki przyjęcie w siedzibie Twojej firmy lub w jednej ze specjalnych przestrzeni "private dining", które oddajemy do dyspozycji Naszych Klientów. Możemy również zorganizować przyjęcie w zabytkowym budynku lub imprezę w plenerze.

Bez względu na to, czy planujesz imprezę świąteczną, imprezę z przekąskami, przyjęcie koktajlowe, wielkie otwarcie, czy wprowadzenie produktu na rynek - zespół eventowy STIXX Catering dopnie wszystko na ostatni guzik na długo przed terminem imprezy, podczas zadba o to, żeby wszystko szło zgodnie z planem. Dzięki temu przed eventem oraz w jego tracie będziesz mógł się skupić na najważniejszym – swoich Gościach.

Wysoki poziom obsługi oraz przywiązanie do szczegółów są w naszej branży nieocenione. To im zawdzięczamy możliwość współpracy z wieloma renomowanymi firmami.

Organizacja imprez „szytych na miarę” Twoich oczekiwań

Dopasujemy nasze usługi dokładnie do Twoich oczekiwań i potrzeb. Działając jako przedłużenie Twojej marki dokładamy wszelkich starań, aby organizowany przez nas event był dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Perfekcjonizm jest tym, czego potrzebujesz i tym, co oferujemy! Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja imprez, które planujemy od lokalizacji, przez catering firmowy, po profesjonalną obsługę zaproszonych gości.

Organizacja eventów Warszawa i okolice

Szczycimy się bogatym doświadczeniem w zakresie organizacji dużych eventów korporacyjnych i firmowych. Nasi Event Managerowie kreują eventy na najwyższym poziomie, które na długi zapadają w pamięci Gości. W zależności od pomysłu i wizji lokalizacją organizowanego eventu może być Warszawa lub dowolne miejsce pod miastem.