Catering dla firm

Catering dla firm

catering dla firm Warszawa

Catering dla firm to usługa o bardzo zróżnicowanym charakterze, w ramach której zapewniamy zarówno profesjonalny catering na imprezę firmową, jak i regularny catering firmowy w postaci posiłków lub słodkiego poczęstunku dla uczestników spotkań biznesowych odbywających się w siedzibie Twojej firmy.

Niezależnie od tego, jaką formę cateringu dla firm wybierzesz możesz liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę. Zamówienie dostarczymy pod wskazany adres, a dla wywarcia jeszcze lepszego wrażenia na gościach jedzenie podamy zgodnie z najwyższymi standardami obsługi kelnerskiej.

Catering na imprezę firmową

Catering na imprezę firmową ma niejedno oblicze. Klientom zainteresowanym zamówieniem cateringu na imprezę firmową oferujemy:

  • zimne i ciepłe napoje, w tym obsługę doświadczonego baristy,
  • wybrane napoje alkoholowe z możliwością aranżacji baru serwującego wybrane drinki,
  • słodkie przekąski, ciasta, desery,
  • owoce, w tym te najbardziej egzotyczne podane w taki sposób, aby Goście mogli się nimi z łatwością częstować,
  • przystawki podawane do stołu lub w postaci zimnego bufetu,
  • dania obiadowe,
  • kolację w postaci tzw. zimnej płyty i dań na ciepło.

Podczas obsługi imprez zwracamy szczególną uwagę na sposób serwowania poszczególnych dań. Dobrze podane danie pobudza wszystkie zmysły – wzrok, węch, wyobraźnię, a na koniec zmysł smaku. Tak też przygotowujemy nasz catering firmowy.

Catering firmowy Warszawa

Siedzibą Twojej firmy jest Warszawa? A może podwarszawskie Marki lub Łomianki? Firma STIXX Catering działa na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości zapewniając swoim Klientom wyborny catering firmowy z dowozem i obsługą kelnerską.

Planujesz imprezę firmową? Chcesz zabrać swoich gości gdzieś za miasto, a jednocześnie uraczyć ich wykwintną kolacją? Z nami to możliwe! Catering na imprezę firmową dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce, zapewniając profesjonalną obsługę kelnerską i baristyczną. Nie obce nam też organizowanie eventów. Eventy i imprezy firmowe organizujemy na terenie miasta Warszawa i w okolicy, także w specjalnie w tym celu zaaranżowanych przestrzeniach własnych STIXX Catering.